Hakkımızda

Pet Clinique

Hakkımızda

Pet Clinique markası 2016 yılından bu yana Antalya merkezli olarak faaliyet gösteren Güney Pet firmasına aittir. 
Firmamız Antalya’da pet aksesuarları ve yem katkı alanlarında ara toptancılığı ve bayilikler yürütürken 2022 Şubat’ından itibaren tüm faaliyetlerini ve bayiliklerini sonlandırarak kendi bünyesinde oluşturduğu Pet Clinique Veteriner Seri sağlık ve bakım ürünleri grubu ile hizmet vermektedir. 

Yalnız Veteriner Klinikleri ve Hayvan Hastaneleri tarafından satılan markamız geniş ürün gamı ve yüksek etkinlikle beraber yüksek yeme oranına sahiptir. 

Yola çıkarken koyduğumuz kalite hedeflerimize ulaşmanın memnuniyeti ve sahadan gelen çok yüksek memnuniyet oranı bizleri bir sonraki aşama ve yeni ürünler için motive etmektedir. 

Bugün geldiğimiz noktada Pet Clinique markasını Türkiye’de yerli ve yabancı ürünler arasında kendi kulvarında,  sahip olduğu ürün spektrumu ve kalitesiyle gönül rahatlığıyla ilk sırada olduğunu paylaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 

Aynı zamanda “Pet Clinique Web Seminerleriyle” hem klinisyen hekimlere hem de  geleceğin Veteriner Hekimleri’ne büyük katkılar sunan bir platform oluşturarak sektörümüze katkı sağlıyor olmanın sevincini yaşıyoruz. Yirminin üzerinde seminerimizle binlerce Hekim ve Hekim adayına ulaşabilmiş olmak, onları Ülkemizin en saygıdeğer hocaları ve en güncel konularıyla buluşturmak bizlere mesleki tatminin ötesinde dayanışma ve hizmet çeşitliliği açısından ışık tutmuş ve cesaret vermiştir. 

En güvenilir Nutrasötik olma yolunda bizimle yürüyen Hekimlerimizle çıtayı daha da yükseltmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Saygılarımızla…

Erkan Görkan